Twój koszyk jest pusty
A A A

Olej kokosowy BIO

PDFPrintEmail
360 ml z pierwszego tłoczenia certyfikat CZ-BIO-003

Array
Cena:27,00 zł
Opis Produktu

Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, nierafinowany 360ml

Zawiera kwasy o średniej długości łańcucha (MCT), które wspomagają odczucie sytości po posiłku oraz zwiększają wydatek energetyczny podczas przyspieszonego tempa metabolizmu. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Ten olej jest w 100% produkowany z nienaruszonych orzechów kokosa. Dzięki unikatowej metodzie igłowej produkt ten pozostanie na długo świeży, ponieważ poprzez wszystkie technologiczne etapy surowce takimi pozostawały, wolne od pleśni i owadów. Ten proces pozyskiwania jest droższy, jednak dzięki niemu produkt należy do grupy olejów o najwyższej jakości. Ma dużo intensywniejszy zapach. Używany jest szeroko w kosmetyce i kuchni. Nie poleca się go jednak w kuchni azjatyckiej ze względu na niższą niż inne oleje, temperaturę dymienia tj. 175 st.C. Produkt wolny od GMO (niemodyfikowany genetycznie). Należy do grupy produktów, które mogą być spożywane na surowo; 100% wegański.

Skład: 100% olej kokosowy

Posiada certyfikat kontroli: CZ-BIO-003

Sposób przechowywania: Przechowuj produkt w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.