Twój koszyk jest pusty
A A A

Przyprawy Firmy Stark - leader w Indiach

 

Przyprawy Firmy Stark zostały wyprodukowane w czerwcu 2015 roku. Są to przyprawy naturalne, ekologiczne przydatne do spożycia rok lub 2 lata w zależności od przyprawy.
Wiemy, że producenci w Polsce i Europie sugerują nam, że nawet produkty mleczne mogą być przydatne do spożycia kilka miesięcy, a nawet rok, ale sami Państwo wiecie, że świeże mleko robi się kwaśne już na drugi dzień.
Krótkie terminy przydatności są gwarancją tego, że przyprawy firmy Stark nie mają konserwantów. Nasze Przypraw Curry nie mają soli lub bardzo małą domieszkę soli smakowej, która nazywa się czarną solą lub solą himalajską. Sól przedłuża przydatność do spożycia, jest zarazem tania, co kusi producentów do tego, żeby do przypraw dodawać bardzo duże ilości soli.
U nas płacicie tylko za czyste składniki, a tanią sól kuchenną macie u siebie. Jeśli chcecie Państwo, żeby przedłożyć datę ważności przypraw Stark, możecie do nich dosypać soli kuchennej.
Przyprawy firmy Stark są najwyższej jakości, są leaderem na rynku indyjskim, dlatego właśnie firmę Stark wybraliśmy spośród innych producentów przypraw z Indii.
Zobacz też nasze produkty w Delikatesach i naczynia stołowe, których używa się w Indiach do serwowania indyjskich potraw.

Przyprawy Firmy Stark - leader w Indiach 0 out of 5 based on 0 ratings.